Inwestor

Spełniamy marzenia
o własnym mieszkaniu

Spółka RJ HOUSE działa z powodzeniem na rynku deweloperskim od kilkunastu lat, realizując głównie przedsięwzięcia na terenie powiatu legionowskiego. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu inwestycji zarówno od strony formalno-prawnej, jak i pod względem technik i materiałów stosowanych w budownictwie.

Sami wyszukujemy i pozyskujemy grunty pod kolejne realizacje, kierując się preferencjami naszych potencjalnych klientów. Lokalizacje naszych osiedli gwarantują ciszę, spokój i bliskość naturalnej przyrody, zapewniając jednocześnie bezproblemową komunikację z położoną w pobliżu stolicą.

Współpracujemy wyłącznie z solidnymi, renomowanymi firmami, stawiając na innowacyjne technologie stosowane w budownictwie. Nad realizacją całego procesu czuwają najlepsi, wyselekcjonowani specjaliści.

Dzięki stawianiu sobie i naszym kontrahentom wysokich wymagań, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wyłącznie najwyższą jakość, a stabilna pozycja finansowa spółki gwarantuje terminowość w realizacji inwestycji.

www.rjhouse.pl